STAVBA LANOVÉHO PARKU NA ZAKÁZKU

Provozovatel SAMBAR lanového parku, firma SAMBAR s.r.o. nabízí též stavbu jednotlivých lanových aktivit či komplexnějších stabilních i mobilních lanových komplexů na zakázku.

Mobilní lanové aktivity zajistí v rozsahu návrhu překážek, stavby překážek, realizace programu a zpětného odmontování překážek! Mobilní lanové aktivity mohou být zajímavým doplňkem klubových akcí (např. soustředění sportovních oddílů apod.), firemních teambuildingů, nebo dětských akcí typu Den dětí apod. Vhodný rozsah mobilních lanový překážek spolu s cenou Vám rádi sdělíme přímo "na míru" - viz kontakt níže.

Stabilní lanové komplexy zajistí v rozsahu návrhu celého komplexu, dodání stavebního materiálu, stavby překážek, dodání lezeckého materiálu potřebného k jištění a revize překážek i lezeckého materiálu. Více informací ke stavbě na zakázku můžete zjistit na tomto kontaktu pavel@sambar.cz.

Na zakázku nabízí též dodávku a stavbu jednotlivých lanových překážek pro „domácí“ účely (tedy na zahrady rodinných domů). V nabídce konkrétních překážek je Slackline, jež je možné zakoupit v obchodě SAMBARSPORT.

SAMBAR LANOVÝ PARK KLADNO
Městský stadion Sletiště
Sportovců 817, 27201 Kladno
Tel: 733 361 241
Mail: lanac@sambar.cz