Provozovatel

SAMBAR s.r.o.

SAMBAR s.r.o. se od roku 2002 zabývá prodejem outdoorového a horolezeckého vybavení, a to jak v kamenné prodejně SAMBARSPORT v Kladně, tak na internetovém e-shopu. Snahou firmy je oslovit zákazníky sortimentem střední až vyšší kvalitativní i cenové hladiny, tedy zbožím, kterému důvěřuje a s klidným svědomím jej doporučí pro sport a pohyb v přírodě za příznivých i extrémních podmínek.

V roce 2008 se podařilo zrealizovat vysněný projekt, a to postavit a začít provozovat přírodní lanový park v Kladně. SAMBAR lanový park patří svým rozsahem k největším ve Středočeském kraji a svoji polohou ideálně zapadá do sportovního zázemí areálu Městského stadionu Sletiště v Kladně. Obsahuje zhruba 80 nízkých i vysokých lanových překážek a nabízí širokou škálu programů pro veřejnost, školy, oddíly a kluby, ale také pro firmy. Vlastní také speciální dětskou lanovou dráhu pro malé nadšence.

Od roku 2011 podporuje projekt Outdoorcentrum Kladno, kterou realizuje Klub START-UP, o.s. Nová lezecká a boulder stěna byla otevřena v září 2013. Jde o unikátní projekt, který v jednom objektu nabízí jak sportovní, tak technické, neboli pracovní lezení – to provozuje firma Singing Rock s.r.o. v rámci Školícího střediska Polygon.

PERSONÁLNÍ ZAJIŠTĚNÍ

Pavel Doležal

Mgr. Lucie Doležalová

SAMBAR LANOVÝ PARK KLADNO
Městský stadion Sletiště
Sportovců 817, 27201 Kladno
Tel: 733 361 241
Mail: lanac@sambar.cz