Firemní programy a teambuildingy

Zážitkový program umožňuje pracovnímu kolektivu odreagovat se a fungovat v neformálním prostředí, ale také zažívat situace náročné na improvizaci, kreativitu a týmovou spolupráci. Firmy mohou programy v lanovém parku využít k zábavné formě školení, nebo si objednat tématicky zaměřený program, který využije možnosti zážitkové pedagogiky k nácviku týmových dovedností. Zprostředkování těchto netradičních situací může přinést jak posílení sebevědomí, osobní a skupinové prožitky, tak uvolnění a navázání neformálních vztahů ve skupině spolupracovníků v podobě vybudování důvěry, lepšího vzájemného poznání a větší otevřenosti v komunikaci.

Programy na lanových aktivitách je možné spojit s dalšími činnostmi, jež nabízí místní sportovní areál, jako je aquapark, sauna, fitness, kola, tenisové kurty, in-line brusle, projížďky na koních, grilování apod. Lze si také nechat vytvořit tzv. program "šitý na míru" sledující individuální potřeby jednotlivého kolektivu včetně ubytování v blízkém okolí.

 

SAMBAR lanový park spolupracuje také se spřízněným sportovištěm LEZECKOU STĚNOU V KLADNĚ, to může návštěvník využít například v případě, kdy se chystá na program do lanového parku a ten je ohrožen kvůli nepřízni počasí.

 

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ: návštěvníkům doporučujeme se vybavit sportovním oděvem, pevnou sportovní obuví, ženy by měly mít sepnuté dlouhé vlasy do gumičky, z bezpečnostních důvodů nedoporučujeme návštěvníkům si na sobě nechávat náramky, přívěsky, řetízky, objemné náušnice, hodinky a prstýnky.

Programy:

 

 

Teamspirit

Obsahuje nízké a vysoké překážky individuálního charakteru. Program je zaměřený na prožitek jednotlivce a překonání vlastních hranic. Vhodný pro zážitkově zábavné ladění programu. Program lze pojmout i jako dětský den pro pracovníky a jejich rodiny. Skupina dostane certifikát o absolvování programu v lanovém parku.

PROGRAM JE NUTNÉ DOPŘEDU REZERVOVAT!

Obsah detailně:

 • Nízké překážky: 12 různě obtížných překážek do jednoho metru nad zemí, na kterých se účastníci jistí navzájem
 • Vysoké překážky: vysoká dráha čítající 44 překážek, 3 až 9m nad zemí, obsahující 3 obtížnosti lanových drah na sebe navazujících, na nichž se návštěvníci jistí sami horolezeckou technikou.
 • Pronájem parku: park může být po domluvě využit pouze pro Vaši akci v dopoledních hodinách, v odpoledních hodinách je pronájem parku závislý na množství účastníků.
Skupina 10 - 25 os. Min. 2 hodiny dle velikosti skupiny. 300,- Kč/osobu s DPH

Teamadventure

Obsahuje nízké a vysoké týmové překážky. Program je zaměřený na skupinovou spolupráci, komunikaci a prolomení bariér mezi účastníky. Vhodný pro zážitkově zábavné ladění programu či jej lze pojmout jako jako "lehký", spíše zábavně laděný teambuilding. Skupina dostane certifikát o absolvování programu v lanovém parku.

PROGRAM JE NUTNÉ DOPŘEDU REZERVOVAT!

Obsah detailně:

 • Nízké překážky: 12 různě obtížných překážek do jednoho metru nad zemí, na kterých se účastníci jistí navzájem
 • Nízké týmové překážky: 6 obtížných úkolů (do jednoho metru nad zemí) pro skupiny účastníků, kteří vhodnou spoluprací překonají připravenou překážku. Účastníci se jistí navzájem.
 • Vysoké překážky: vysoká dráha čítající 44 překážek, 3 až 9m nad zemí, obsahující 3 obtížnosti lanových drah na sebe navazujících, na nichž se návštěvníci jistí sami.
 • Pronájem parku: park může být po domluvě využit pouze pro Vaši akci v dopoledních hodinách, v odpoledních hodinách je pronájem parku závislý na množství účastníků.
Skupina 10 – 25 os./ od 12 let 3 - 4 hod. dle velikosti skupiny 400,- Kč/osobu s DPH

 

 

Všechny naše programy lze doplnit o:

 • Táborák

          Opékáním špekáčků. Toto občerstvení si může zajistit návštěvník sám, nebo může využít nabídky našeho zprostředkování.

1 - 2 hod. dle velikosti skupiny občerstvení (chléb, špekáček, hořčice a kečup) + táborák - 70,- Kč/os.
pouze táborák (s vlastním zajištěním občerstvení) - 40,- Kč/os.
 • Doplňky pro Vaše pohodlí
  Plnohodnotné stravování v prostorách Sport Hotelu Sletiště
 • Ubytování
  Sport Hotel Sletiště - nový hotel v bezprostřední blízkosti areálu Městského stadionu Sletiště.
  Na závěr každého programu lze zařadit posezení nebo školení v lanovém parku, k dispozici je neformální prostředí lesoparku a netradiční posezení na bouldermatkách či u táboráku.