Co vás čeká ?

 

DĚTSKÁ LANOVÁ DRÁHA (60 × 45.205 in)

 

 Jste u nás poprvé ? 

 

  • Každému návštěvníkovi, který si zakoupí vstup do našeho lanového parku je zapůjčeno horolezecké vybavení potřebné k překonání dráhy a je vyškolen odborným instruktorem o bezpečnosti a způsobu pohybu na lanových překážkách (proces vystrojení a vyškolení trvá cca 20 min.)

 

  • Doporučujeme vybavit se sportovním oděvem a pevnou sportovní obuví - u sandálů jsou akceptovány pouze takové, které mají pevnou podrážku a špičku.

 

  • Vysoká lanová dráha ve výšce 5 až 8m dovoluje samostatný pohyb osob od 150cm výšky. V případě, že osoba, nejčastěji dítě, měří od 140cm do 150cm, může program absolvovat s dopomocí rodiče (či jiné zodpovědné osoby) či s dopomocí instruktora (osobního instruktora je nutné objednat předem!)

 

  • V případě, že se chystáte navštívit lanový park ke konci jeho otevírací doby, počítejte, že nejkratší program trvá cca 1 hodinu – tzn. je dobré dorazit min. 1,5 hodiny před koncem otevírací doby

 

  • Pokud se chystáte navštívit lanový park v době nestabilního počasí (např. deště či silného větru) – ověřte si raději telefonicky, zda je lanový park opravdu otevřen!

 

  Máte zájem o program i mimo otevírací dobu? Chtěli byste vice informací, kontaktujte nás na e-mailu lanac@sambar.cz.

IMG_4180