Nabídka brigády - hledáme instruktory

Na novou sezónu hledáme instruktory lanového parku. Vhodné jako brigáda při škole či práci.

Zajisti si skvělou brigádu na letošní sezónu v lanovém parku! 😍
Přidej se k našemu týmu instruktorů a přivydělávej si na vzduchu a v partě mladých lidí.
Směny jsou dle domluvy a dají se stíhat při škole či práci. Většina je odpoledne v týdnu či o víkendy, dle tvých časových možností!
Brigáda na DPP je vhodná i pro studenty mladší 18 let, dobrý vztah k aktivnímu pohybu je výhodou, zkušenosti s lezením nejsou nutné. K práci u nás potřebuješ dobré komunikativní schopnosti a chuť učit se!

Všichni naši instruktoři prochází školeními, kde se naučíš vše potřebné! Pokud máš o brigádu u nás zájem, napiš nám o sobě pár řádků na e-mail lanac@sambar.cz a do kalendáře si zapiš sobotu 9.3. - den, kdy bude probíhat úvodní školení.
Sezóna začíná v dubnu, kdy máme otevřeno jen o víkendy. Nejvíce směn je pak v červnu a o letní prázdniny. Počet odpracovaných hodin je na tobě!
👍 Náplň práce:
- komunikace s návštěvníky, instruktáž jištění se v lanovém parku
- příprava lanového parku před směnou a po směně
✅ Požadujeme:
- minimální věk 15 let
- komunikativní schopnosti na velmi dobré úrovni
- pečlivost, samostatnost, flexibilitu
- smysl pro pořádek
- kladný vztah ke sportovním aktivitám
💰Nabízíme:
- práci na DPP/DPČ v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
- směny dle domluvy
- zajímavé zaměstnanecké benefity – slevy na nákup v obchodě Sambarsport.cz
- směny začnou nejdříve v dubnu, sezóna je duben až říjen, nejvíce směn je v červnu, červenci a srpnu

Všichni zájemci se musí zúčastnit vstupního školení v sobotu 9.3.2024.

Tak co? Jdeš do toho s námi? Napiš nám na e-mail lanac@sambar.cz!
Black and Yellow Modern Scholarship Program Poster - 3